Отзывы
Оксана
Неодноразово брала у Полтаві Метрополітен, піца дуже смачна! Брала різну, вся сподобалась!
19:54, 23.05.2026
Ответить
Людмила
Вперше замовляла у Вас їжу з доставкою.
Хочу сказати тільки хороше:їжа була смачною,поживною. Доставлена вчасно.
РЕКОМЕНДУЮ!!!
Дуже Вам дякую!
Буду замовляти ще.
Хочу сказати тільки хороше:їжа була смачною,поживною. Доставлена вчасно.
РЕКОМЕНДУЮ!!!
Дуже Вам дякую!
Буду замовляти ще.
19:56, 14.05.2026
Ответить
Марія
Замовляла доставку і залишилася повністю задоволена! Їжа приїхала гаряча, свіжа та дуже смачна. Упаковка якісна, нічого не розтікалося і не перемішалося! Кур’єр ввічливий і швидкий. Помітно, що заклад дбає про клієнтів. Рекомендую!
16:35, 11.12.2025
Ответить
Таня
Дуже смачна кухня, і смачна кава. Любимо це кафе. Доставка приїхала швидко.
13:25, 11.12.2025
Ответить
Андрій
Нажаль, не все вдалось замовити з того, що хотілось скуштувати з цього закладу. Але можна то списати на відключення світла.
М'ясо ж було добре просмаженим і смачним.
Доставка теж порадувала: швидка, ввічлива та дуже мила кур'єр.
М'ясо ж було добре просмаженим і смачним.
Доставка теж порадувала: швидка, ввічлива та дуже мила кур'єр.
17:52, 20.11.2025
Анна
все дуже смачно, доставник хороша людина та персонал все просто чудово, і доставка швидка, зручна раджу, дякую ????
21:23, 19.10.2025
Ответить
Інна
Замовляла шаурму нагітси і картоплю фрі. Доставка приїхала швидко. Все добре запаковано і доступні ціни. Рекомендую!!!
15:57, 25.08.2025
Ответить
Богдан
Чудовий сервіс та швидка доставка!
18:04, 19.07.2025
Олександр
Було дуже смачно, доставка швидка та якісна, курьери ввічливі, чемні. Залишився задоволений. Рекомендую!!!
12:18, 14.07.2025
Максим
Дякуємо Вам,що скористалися нашою послугою.Ваш відгук для нас цінний!!!
16:30, 16.07.2025
Ответить
Антон
Дуже смачне пиво, і закуски. Рекомендую
19:41, 30.06.2025
Максим
Наша команда робитеме все аби сервіс був кращим,а доставка швидкою та зручною для Вас!!
16:33, 16.07.2025
Ответить