Кошик порожній
Разом
без доставки, упаковки
0 грн
Упаковка
0 грн
Доставка
Оформити замовлення
Оксана
+1
Неодноразово брала у Полтаві Метрополітен, піца дуже смачна! Брала різну, вся сподобалась!
19:54, 23.05.2026
Відповісти
Людмила
0
Вперше замовляла у Вас їжу з доставкою.
Хочу сказати тільки хороше:їжа була смачною,поживною. Доставлена вчасно.
РЕКОМЕНДУЮ!!!
Дуже Вам дякую!
Буду замовляти ще.
19:56, 14.05.2026
Відповісти
Марія
+4
Замовляла доставку і залишилася повністю задоволена! Їжа приїхала гаряча, свіжа та дуже смачна. Упаковка якісна, нічого не розтікалося і не перемішалося! Кур’єр ввічливий і швидкий. Помітно, що заклад дбає про клієнтів. Рекомендую!
16:35, 11.12.2025
Відповісти
Таня
+4
Дуже смачна кухня, і смачна кава. Любимо це кафе. Доставка приїхала швидко.
13:25, 11.12.2025
Відповісти
Андрій
+3
Нажаль, не все вдалось замовити з того, що хотілось скуштувати з цього закладу. Але можна то списати на відключення світла.
М'ясо ж було добре просмаженим і смачним.
Доставка теж порадувала: швидка, ввічлива та дуже мила кур'єр.
17:52, 20.11.2025
Ліда
+1
Дякую за відгук ☺️ я поспішала привезти все гарячим!
18:48, 21.11.2025
Відповісти
Андрій
+1
Смачна піца, швидка доставка, ввічливий кур'єр. Що ще треба для гарного настрою? ;)
12:18, 16.11.2025
Відповісти
Анна
+3
Все дуже дуже смачно, дякую! ????
21:26, 19.10.2025
Відповісти
Анна
+2
все дуже смачно, доставник хороша людина та персонал все просто чудово, і доставка швидка, зручна раджу, дякую ????
21:23, 19.10.2025
Відповісти
Інна
+9
Замовляла шаурму нагітси і картоплю фрі. Доставка приїхала швидко. Все добре запаковано і доступні ціни. Рекомендую!!!
15:57, 25.08.2025
Відповісти
Тетяна
+3
Смачна піца як завжди. Приємний і ввічливий кур'єр. Дякую!)
18:46, 30.07.2025
Відповісти
Саша Батура
+1
Пиво норм, закуска, подвигаемся.
20:01, 19.07.2025
Відповісти
Богдан
+5
Чудовий сервіс та швидка доставка!
18:04, 19.07.2025
Максим
+1
Дякуємо.Раді працювати для Вас!!!
18:27, 19.07.2025
Відповісти
Марина
+2
Дуже дякую за швидку доставку, та за смачну їжу , рекомендую ????
18:26, 17.07.2025
Максим
+1
Дякуємо за гарний відгук.
22:15, 17.07.2025
Відповісти
Олександр
+3
Було дуже смачно, доставка швидка та якісна, курьери ввічливі, чемні. Залишився задоволений. Рекомендую!!!
12:18, 14.07.2025
Максим
+2
Дякуємо Вам,що скористалися нашою послугою.Ваш відгук для нас цінний!!!
16:30, 16.07.2025
Відповісти
Антон
+6
Дуже смачне пиво, і закуски. Рекомендую
19:41, 30.06.2025
Максим
0
Наша команда робитеме все аби сервіс був кращим,а доставка швидкою та зручною для Вас!!
16:33, 16.07.2025
Відповісти